Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NDIHMES KUZHINIER/E

Njoftime pune - BOCCONCINO LOUNGE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me ose pa eksperience pune .

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Kushte shume te mira .

Kontakte

Rruga Myslym Shyri
Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 17/03/2023

)