Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MOTORRIST

Njoftime pune - BOCCONCINO LOUNGE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me ose pa motorr

Detyrat dhe Pagesa

Shume e mire
Kushte shume te mira

Kontakte

Rruga Myslym Shyri
Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 17/03/2023

)