Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohet Edukatore

Cerdhe. Me ekperience pune mbi 3 vjet, Adresa: Stacioni i trenit, perballe me Posten Shqipetare

Botuar më 16/11/2018

FOLK CLUB Kërkon të punësojë Mikpritese

(Hostes) Me ose pa eksperience pune. Mosha 18-30 vjec. Paga 60.000 Leke+ siguracione. Transport i siguruar. Orari punes 22.00-04.00. Personave pa eksperience pune iu bejne kurse falas per valltare dhe kengetare, Adresa: Unaza e Re, Rruga Teodor Keko 100 m poshte Astirit

Botuar më 15/11/2018

Kerkohet Kujdestare

Per kend Lojrash, Adresa: rr. Besim Alla , Misto Mame Kombinat

Botuar më 15/11/2018

Artisti Lounge Bar DON BOSKO Kërkon të punësojë Banakier

Te afte te perballojne fluksin. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Don Bosko

Botuar më 14/11/2018

Artisti Lounge Bar Kërkon të punësojë Ndihmes banakier

Profesionist. Te afte te perballojne fluksin, Tiranë, Adresa: Rr .”Teodor Keko”, Unaza e Re

Botuar më 14/11/2018

Artisti Lounge Bar Kërkon të punësojë Banakier

Me eksperience pune. Te afte te perballojne fluksin, Tiranë, Adresa: Rr .”Teodor Keko”, Unaza e Re

Botuar më 14/11/2018

Artisti Lounge Bar Kërkon të punësojë Kamarier

Profesionist. Te afte te perballojne fluksin, Tiranë, Adresa: Rr .”Teodor Keko”, Unaza e Re

Botuar më 14/11/2018

Abbey Bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te kete eksperience pune , paga e kenaqshme + sigurime, Tiranë, Adresa: tek ish ekspozita

Botuar më 14/11/2018

Zgara Korcare Kombinat Kërkon të punësojë Zgarist

Me eksperience pune te meparshme mosha deri 45 vjec. Te jete serioz dhe korrekt ne pune, Adresa: Kombinat

Botuar më 14/11/2018