Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KUZHINIER

VENDE PUNE - Bar AlAr Tregu Agroushqimor

Kërkon të punësojë

Kriteret

Puna Turni 3 (Naten)

Detyrat dhe Pagesa

E Kenaqshme
OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Tregu Agroushqimor, Rruga dytesore Autostrada Tr-Dr
Tiranë

Botuar më 27/05/2023

)