Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KUZHINIER/E

Zgara Korcare Liqeni

RESTORANT PICERI ZGARE
Kërkon të punësojë

Kriteret

Kohe e plote
Te jete i afte te perballoje fluksin e plote te restorantit

Detyrat dhe Pagesa

Te jete korrekt me punen dhe i disponueshem te punoje me orar te plote
E kenaqshme dhe ne rritje ne baze te aftesise ne pune

Kontakte

Rruga sami frasheri perball nobis tirane tek hyrja diges liqenit artificial
Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 17/03/2023

)