Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER BARI BAR VITALE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Ish fusha e aviacionit, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

BANAKIERE BAR VITALE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Ish fusha e aviacionit, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER ALAR FOOD SERVICE Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme+siguracione |

Me eksperience pune te meparshme, te kete aftesi te mira komunikimi dhe organizimi me stafin, transporti sigurohet nga firma, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit dhe te paraqiten prane lokalit brenda spiatlit hygea, Adresa: PANTO MULLET, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
Page e kenaqshme+siguracione

KAMARIER/E Stadiumi "Arena Kombetare" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/Bariste me eksperience pune. Nje dite ne jave pushim. Kushte shume te mira pune

Botuar më 01/07/2020
e kenaqshme

BARIST Stadiumi "Arena Kombetare" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/Bariste me eksperience pune. Nje dite ne jave pushim. Kushte shume te mira pune

Botuar më 01/07/2020
e kenaqshme

PICIER PIZZERI BESI Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme |

Me eksperience pune, te interesuarit te kontaktojne, Adresa: Rruga e Durresit, Tiranë

Botuar më 01/07/2020
page e kenaqshme

PJATALARESE Bar Restorant Gelateri Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Adresa: Zone qendrore, rruga e Barrikadave, Tiranë

Botuar më 01/07/2020
E kenaqshme

BANAKIER/E SOL Lounge restorant Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojne, Tiranë

Botuar më 01/07/2020
E kenaqshme

SANITARE SOL Lounge restorant Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojne, Tiranë

Botuar më 01/07/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E SOL Lounge restorant Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E kenaqshme |

Te interesuarit te kontaktojne, Tiranë

Botuar më 01/07/2020
E kenaqshme
)