Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Njoftime pune - Restorant Serendiville(Meksikani)

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune ,, kushtet e punes shume te kenaqshme , nje dite ne jave pushim

Detyrat dhe Pagesa

Shume shume e kenaqeshme

Kontakte

Tiranë

Botuar më 26/05/2023

)