Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Njoftime pune - BAR-RESTORANT VIKING

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. “Asim Zeneli”, pranë RTSH-se, prane Ambasades Italiane, afer Coin

Botuar më 28/09/2023

)