Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Njoftime pune - Bar Oslo

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rr. Mine Peza

Botuar më 17/03/2023

)