Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E

Family Bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te dije te punoje dhe me barin. Kerkohet vetem per turnin e dyte

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqeshme

Kontakte

Liqeni i thate, Prane kompleksit Kolombo 2.
Tiranë

Botuar më 11/10/2019

)