Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/E BANKETI

VENDE PUNE - Alar Fast Casual Restaurant

kerkon te punesoje: KAMARIER PER EVENTE

Detyrat dhe Pagesa

E diskutueshme
OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

Kontakte

Sheshi Wilson
Tiranë

Botuar më 27/05/2023

)