Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER

BAR JULI

Kërkon të punësojë

Kriteret

Per turnin e pare. Mosha 17-25 vjec

Detyrat dhe Pagesa

15000lek
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Kontakte


Botuar më 09/10/2019

)