Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KAMARIER/BANAKIER

Njoftime Pune - Bar Kafe Mokador

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

Shume e Kenaqshme
Ofrohen kushte te mira pune
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem

Kontakte

Tek Brryli
Tiranë

Botuar më 25/05/2023

)