Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BAR PICERI XHINO Kërkon të punësojë Kamarier

Per tek Bari. Me eksperience pune afatgjate. paga e kenaqshme, Adresa: Ish Parku i Autobuzave, rruga Kongresi i Lushnjes

Botuar më 14/08/2018

BAR PICERI XHINO Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune ne furre druri, paga e kenaqshme, Adresa: Ish Parku i Autobuzave, rruga Kongresi i Lushnjes

Botuar më 14/08/2018

Day Off Lounge Bar Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Adresa: Unaza e Re, Astir

Botuar më 14/08/2018

Day Off Lounge Bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Adresa: Unaza e Re, Astir

Botuar më 14/08/2018

MORPH BAR Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune. Kushte komode, Adresa: Don Bosko, Vizion Plus

Botuar më 14/08/2018

MORPH BAR Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune. Kushte komode, Adresa: Don Bosko, Vizion Plus

Botuar më 14/08/2018

Salle Kazinoje me qender ne Tirane kerkon te zgjeroje stafin ndaj Kërkon të punësojë Recepsionist

F/M. Te jete me arsim te mesem, mosha 21-35 vjec, te kene minimumi 1 vit eksperience pune ne te njejtin pozicion, te kene njohuri te mira ne Mocrosoft Office, aftesi te mira komunikimi, te kene ndershmeri dhe integritet. Ofrohet page shume e mire. Orari full-time (8ore). Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë

Botuar më 13/08/2018

Salle Kazinoje me qender ne Tirane kerkon te zgjeroje stafin ndaj Kërkon të punësojë Banakier

Te jete me arsim te mesem, mosha 21-35 vjec, te kene minimumi 1 vit eksperience pune ne te njejtin pozicion, te kene njohuri te mira ne Mocrosoft Office, aftesi te mira komunikimi, te kene ndershmeri dhe integritet. Ofrohet page shume e mire. Orari full-time (8ore). Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë

Botuar më 13/08/2018

Salle Kazinoje me qender ne Tirane kerkon te zgjeroje stafin ndaj Kërkon të punësojë Krupiere

Mosha 21-35 vjec, te jene te afta te punojne ne grup , te jene te gatshme te punojne me 3 turne, te kene arsimi i mesem kurse arsimi i larte perben avantazh. Kushtet e punes te kenaqshme, paga shume e mire. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne CV ne adresen e e-mailit, Tiranë

Botuar më 13/08/2018

EURO LIVE Kërkon të punësojë Kamarier

Te kete eksperience pune , paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ne Bllok afer Juveniljes

Botuar më 12/08/2018