Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Conford Bar Kërkon të punësojë Hostes

Paga 15.000 leke, puna 4 ore ne dite turni II, Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 16/05/2019

Conford Bar Kërkon të punësojë Banakiere

Paga 32.000 leke+sigurime. Puna turni II, Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 16/05/2019

SHISHA WINE BAR "AL PASHA" Kërkon të punësojë Kamarier/e

Mosha mbi 23 vjec. Te jene te disponueshem per tu alternuar me te dyja turnet. Paga e kenaqshme. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, perballe qendres "Globe", tek pallatet e Delijorgjit

Botuar më 20/05/2019

SHISHA WINE BAR "AL PASHA" Kërkon të punësojë Banakier/e

Paga e kenaqshme. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, perballe qendres "Globe", tek pallatet e Delijorgjit

Botuar më 20/05/2019

BAR RESTORANT PICERI "CIAO BORSHI" Kërkon të punësojë Kamarier

Restoranti. Te kete eksperience pune. Ushqimi dhe fjetja e siguruar, Adresa: Borsh, Sarande, lagja Shkalle

Botuar më 20/05/2019

SANREMO BAR Kërkon të punësojë Banakier

Pagesa e kenaqshme, kushte te mira pune. Puna 8 orareshe. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Myslym Shyri

Botuar më 20/05/2019

SNAP BAR Kërkon të punësojë Pastruese

Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Naim Frasheri", ne krah te Sigurimeve Shoqerore rajonal

Botuar më 20/05/2019

SNAP BAR Kërkon të punësojë Banakier/e

Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Naim Frasheri", ne krah te Sigurimeve Shoqerore rajonal

Botuar më 20/05/2019

SNAP BAR Kërkon të punësojë Kamarier

Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Naim Frasheri", ne krah te Sigurimeve Shoqerore rajonal

Botuar më 20/05/2019

KAFE BAR HIGHT 5 GJERMANI (QYTETI KONSTANZ) Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune. Njohja e gjuhes Gjermane eshte avantazh. I sigurohet strehimi. Paga e kenaqshme. Kontaktoni ne viber ose whatsapp

Botuar më 19/05/2019

BAR Kafe GRAND Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

Te jete e paraqitshme. Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune., Adresa: Kryqezimi i Rr. "Komuna Parisit" dhe Rr. "Sulejman Delvina"

Botuar më 18/05/2019

Garden bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Kamariere, paga 25.000 leke +sigurime. Kamarier, paga 18.000 leke +sigurime. Me eksperience pune. Ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Diplomat 2 ose ish stacioni i fundit i Tiranes se re

Botuar më 18/05/2019