Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Garden bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga mbi nivelin e tregut+sigurime. Me eksperience pune. Ambjent komod dhe familjare,...

Botuar më 19/09/2019

STOCKHOLM LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Preferohet Femer. Me ose pa eksperience pune. Puna turni I dhe II. Ofrohet pagese e k...

Botuar më 14/09/2019

STOCKHOLM LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Banakiere

(femer). Me eksperience pune. Puna turni I dhe II. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kus...

Botuar më 14/09/2019

Bar Valentino Kërkon të punësojë Banakiere

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Prane spitalit Hygea, tek kthesa e Kamzes

Botuar më 22/09/2019

Ambient prodhimi per pasticeri dhe Snacks Kërkon të punësojë Staf

Te kualifikuar qe do te paguhet sipas eksperiences qe ka. Nqs dikush do te kete edhe aftesi administrimi do te kete vleresim extra, Tiranë

Botuar më 21/09/2019

Brix Lounge Bar Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune. Mosha 20-30 vjec, Tiranë, Adresa: Rruga Elbasanit, perballe ish kendin e lojrave 7-xhuxhave

Botuar më 21/09/2019

MAD LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Te kene eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga : Gjik Kuqali, ne hyrje te Komunes se Parisit

Botuar më 20/09/2019

Gjelletore Gerti Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Ose Ndihmes Kuzhiniere per gatime tradicionale shtepie. Kushte shme te mira pune, korrektesia eshte cilesia jone e biznesit. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te lokalit, Tiranë, Adresa: Zogu i zi tek stacioni nderkombetar i autobuzave, mbrapa pallatit te sportit Asllan Rusi

Botuar më 20/09/2019

ZGARA TE KORCA Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me eksperience pune, page e kenaqshme, Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 20/09/2019

Vila Korça Kërkon të punësojë Pjatalarese

Me eksperience pune, paga 26.000 leke, mosha deri ne 22-40 vjec, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, tek ish Parku i Autobuzave

Botuar më 20/09/2019

Restorant Piceri Ales Kërkon të punësojë Pastruese

Te jete e gatshme te ndihmoje edhe ne kuzhine.Puna 8 ore. Kushte shume te mira pune. Paga e kenaqshme+ siguracione. Te jete me banim afer zones, Tiranë, Adresa: Rr. Teodor keko, perballe Karburant Kastritit

Botuar më 20/09/2019

MORPH BAR Kërkon të punësojë Banakiere

(femer). Paga dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Don Bosko, Vizion Plus

Botuar më 20/09/2019

MORPH KIDS Kërkon të punësojë Kujdestare

Per femijet. Paga dhe kuishte te mira pune, Adresa: Don Bosko, Vizion Plus

Botuar më 20/09/2019