Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Garden bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga mbi nivelin e tregut+sigurime. Me eksperience pune. Ambjent komod dhe familjare,...

Botuar më 19/09/2019

STOCKHOLM LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Preferohet Femer. Me ose pa eksperience pune. Puna turni I dhe II. Ofrohet pagese e k...

Botuar më 14/09/2019

STOCKHOLM LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Banakiere

(femer). Me eksperience pune. Puna turni I dhe II. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kus...

Botuar më 14/09/2019

MORPH BAR Kërkon të punësojë Banakiere

(femer). Paga dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Don Bosko, Vizion Plus

Botuar më 20/09/2019

MORPH KIDS Kërkon të punësojë Kujdestare

Per femijet. Paga dhe kuishte te mira pune, Adresa: Don Bosko, Vizion Plus

Botuar më 20/09/2019

Bar Restorant Piceri Strasbourg Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te favorshme pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 20/09/2019

Bar Restorant Piceri Strasbourg Kërkon të punësojë Banakier/e

Me eksperience pune. Ofrojme kushte te favorshme pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 20/09/2019

Bar Restorant Piceri Strasbourg Kërkon të punësojë Kuzhinier/e

Me eksperience pune disa vjecare. Te njohe mire kuzhinen italiane. Ofrojme kushte te favorshme pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Astir, unaza e Re, Rr. Teodor Keko

Botuar më 20/09/2019

Bar Kafe Copper Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune , paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: komuna e parisit

Botuar më 20/09/2019

Bar Kafe Copper Kërkon të punësojë Pastruese

Preferohet deri ne 50 vjec. Paga e kenaqshme., Tiranë, Adresa: komuna e parisit

Botuar më 20/09/2019

BAR KAFE PALMA Kërkon të punësojë Kamarier

Puna turni I dhe II. Mosha deri ne 25 vjeç, Adresa: Rr. “Njazi Meka”, poshte shkolles se Bashkuar

Botuar më 20/09/2019

BAR KAFE PALMA Kërkon të punësojë Banakiere

Mosha deri ne 40 vjeç, Adresa: Rr. “Njazi Meka”, poshte shkolles se Bashkuar

Botuar më 20/09/2019