Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Garden bar Kërkon të punësojë Kamarier/e

Paga mbi nivelin e tregut+sigurime. Me eksperience pune. Ambjent komod dhe familjare,...

Botuar më 19/09/2019

STOCKHOLM LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Kamarier/e

Preferohet Femer. Me ose pa eksperience pune. Puna turni I dhe II. Ofrohet pagese e k...

Botuar më 14/09/2019

STOCKHOLM LOUNGE BAR Kërkon të punësojë Banakiere

(femer). Me eksperience pune. Puna turni I dhe II. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kus...

Botuar më 14/09/2019

Bar Kafe Copper Kërkon të punësojë Kamariere

Me eksperience pune , paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: komuna e parisit

Botuar më 20/09/2019

Bar Kafe Copper Kërkon të punësojë Pastruese

Preferohet deri ne 50 vjec. Paga e kenaqshme., Tiranë, Adresa: komuna e parisit

Botuar më 20/09/2019

BAR KAFE PALMA Kërkon të punësojë Kamarier

Puna turni I dhe II. Mosha deri ne 25 vjeç, Adresa: Rr. “Njazi Meka”, poshte shkolles se Bashkuar

Botuar më 20/09/2019

BAR KAFE PALMA Kërkon të punësojë Banakiere

Mosha deri ne 40 vjeç, Adresa: Rr. “Njazi Meka”, poshte shkolles se Bashkuar

Botuar më 20/09/2019

BAR JULI kERKON TE PUNESOJE 2 Kamarier

Paga: 15000lek |

Per turnin e pare dhe turnin e dyte. Mosha 17-25 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 20/09/2019
15000lek

GRAND COFFE Kërkon të punësojë Pastruese

Mosha deri ne 45 vjeç. Paga 25.000 leke + siguracion. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Blv. “Zogu I”, prane stacioni te trenit.

Botuar më 20/09/2019

DURRES HOTEL-BAR-RESTORANT "ILIRIA INTERNACIONAL" Kërkon të punësojë Kamarier/e restoranti

Paga: e kenaqshme |

Njohja e gjuhes se huaj perben avantazh, Durrës, te kete kesperience pune

Botuar më 19/09/2019
e kenaqshme

AMOROSO BAR Kërkon të punësojë Banakiere

Me eksperience pune, paga e kenaqshme. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Rruga e Kavajes, tek pallatet e Delijorgjit, perballe qendres Globe

Botuar më 19/09/2019