Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

ToMazo snack&Coffe Bar

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete eksperience pune te mjaftueshme ne bar kafe Te jete e sjellshme dhe te jete e komunikueshme. Kushte shume te mira pune, ambient familjare.

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme

Kontakte

Rr. “Hoxha Tahsim”, Sheshi Shtraus tek Xhomlliku prane Alfa Bank

Botuar më 15/01/2020

)