Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

Oferte pune - Bar-Kafe AB

Kërkon të punësojë

Kriteret

(femer). Kushte te mira pune.

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Ura institut, ne krah te karburant DAKU

Botuar më 17/03/2023

)