Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIERE

Njoftime pune - Bar Embo

Kërkon të punësojë

Kriteret

me eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

FEMRA DHE MESHKUJ
E kenaqshme

Kontakte

Komuna e Parisit. Qendra Kristal center

Botuar më 17/03/2023

)