Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E Garden bar

Paga: Paga mbi nivelin e tregut+sigurime |

Me eksperience pune, ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Dip...

Botuar më 17/02/2020
Paga mbi nivelin e tregut+sigurime

KAMARIER RESTORANTI Zgara Korcare Liqeni Restorant piceri zgara korcare 2 liqeni Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Te jete serioz ne pune dhe i disponueshem me kohe te plote, te kete eksperience ne restorante, Adresa: rruga sami frasheri perballe qendres nobis tek hyrja diges liqenit, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

BANAKIER SOPHIE CAFFE Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

(MASHKULL) ME EKSPERIENCE PUNE, Adresa: Don Bosko, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
E kenaqshme

BANAKIERE BAR KAFE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme dhe siguracione |

- Kamariere. Turni II. Preferohet me eksperience pune, Adresa: Sheshi Avni Rustemi

Botuar më 25/02/2020
Paga e kenaqshme dhe siguracione

SANITARE Kokteil Bar ne Bllok Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 me siguracione |

Mosha 25-45 vjec, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Brigada VIII, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
30.000 me siguracione

NDIHMES BANAKIERE BAR MOTTA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te kenaqshme. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Prane Shkolles Baletit

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

SANITARE BAR MOTTA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te kenaqshme. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Prane Shkolles Baletit

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

BANAKIERE Bar Officina Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me kohe te plote , per turnin e pare , puna 8 orarsh , te kete eksperience pune, Adresa: Tek shkolla At Zef Pllumbi , perballe kopshtit Bleta, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
shume e kenaqshme

KAMARIERE Bar Officina Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me kohe te plote , per turnin e pare , puna 8 orarsh ,, Adresa: Tek shkolla At Zef Pllumbi , perballe kopshtit Bleta, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
shume e kenaqshme

BANAKIERE Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaaqshme |

Mosha mbi 20 vjeç. Me eksperienve pune, Adresa: Rr. "Shefqet Musaraj", pallati Oma

Botuar më 24/02/2020
e kenaaqshme

NDIHMES BANAKIERE Grand Bar Leone Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Don Bosko perballe me Vizon Plus

Botuar më 24/02/2020
e kenaqshme
)