Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E Garden bar

Paga: Paga mbi nivelin e tregut+sigurime |

Me eksperience pune, ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Dip...

Botuar më 17/02/2020
Paga mbi nivelin e tregut+sigurime

KAMARIER Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20-35 vjeç. Puna me turne, Adresa: Bulevardi Zogu pare, tek ish Zeri Popullit

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER Bar Dubai Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek "21 Dhjetori", perballe Inxhinierise

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Bar Restorant Coli’s Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet te jete me banim prane zones., Adresa: Blv Donad Trump, Kamez

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

PASTRUESE Bar Restorant Coli’s Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Blv Donad Trump, Kamez

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

PICIER Bar Restaurant & Pizza La Voglia

Paga: page e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Shallvaret, perballe Taiwan

Botuar më 26/02/2020
page e kenaqshme

KAMARIER RESTORANTI Zgara Korcare Liqeni Restorant piceri zgara korcare 2 liqeni Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: e kenaqshme |

Te jete serioz ne pune dhe i disponueshem me kohe te plote, te kete eksperience ne restorante, Adresa: rruga sami frasheri perballe qendres nobis tek hyrja diges liqenit, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme

BANAKIER SOPHIE CAFFE Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

(MASHKULL) ME EKSPERIENCE PUNE, Adresa: Don Bosko, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
E kenaqshme

BANAKIERE BAR KAFE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme dhe siguracione |

- Kamariere. Turni II. Preferohet me eksperience pune, Adresa: Sheshi Avni Rustemi

Botuar më 25/02/2020
Paga e kenaqshme dhe siguracione

SANITARE Kokteil Bar ne Bllok Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 me siguracione |

Mosha 25-45 vjec, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Brigada VIII, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
30.000 me siguracione

NDIHMES BANAKIERE BAR MOTTA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te kenaqshme. Nje dite pushimi ne jave, Adresa: Prane Shkolles Baletit

Botuar më 25/02/2020
e kenaqshme
)