Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIER/E

Njoftime pune - Restorant Serendiville(Meksikani)

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushtet e punes shume te kenaqshme

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqeshme

Kontakte

Tiranë

Botuar më 26/05/2023

)