Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BANAKIER

Alar Food Service

Kërkon të punësojë

Kriteret

20-45 vjec
Puna eshte me turne. Turni 1: 6.30-14.30, Turni 2: 14.00-21.00

Detyrat dhe Pagesa

Paga 40.000+ kontributet
1 dite ne fundjave pushim

Kontakte

Ne ambjentet e spitalit Hygea, tek kthesa e Kamzes
Tiranë

Botuar më 07/10/2019

)