Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E Garden bar

Paga: Paga mbi nivelin e tregut+sigurime |

Me eksperience pune, ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Dip...

Botuar më 17/02/2020
Paga mbi nivelin e tregut+sigurime

KUZHINIER/E Restorant Serendiville(Meksikani) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Te kete eksperience pune. Paga dhe kushtet e punes kenaqeshme., intervistat behen tek bar qovadis ne bllok ngjitur me intesa san paulo bank, Tiranë

Botuar më 22/02/2020
e kenaqeshme

KAMARIER/E Restorant Serendiville(Meksikani) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqeshme |

Te kete eksperience pune. Paga dhe kushtet e punes kenaqeshme., intervistat behen tek bar qovadis ne bllok ngjitur me intesa san paulo bank, Tiranë

Botuar më 22/02/2020
e kenaqeshme

BANAKIERE BAR BOCCONCINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Vetem femra. Mosha nen 40 vjec., Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 22/02/2020
e kenaqshme

KAMARIERE BAR BOCCONCINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Vetem femra. Mosha nen 40 vjec., Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 22/02/2020
e kenaqshme

STAF MAK Bar te kerkon te zgjeroj

Paga: e kenaqshme |

Te kene eksperience per banak dhe sherbim. Mosha mbi 20 vjec. Ofrohen kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Ndre Mjeda, ish parku i autobuzave, pallati Kontakt, Tiranë

Botuar më 22/02/2020
e kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI Furre Buke Dumrea Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune, Adresa: tek blloku, Tiranë

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme

SHITESE Furre Buke Dumrea Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete eksperience pune, Adresa: tek blloku, Tiranë

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme

NDIHMES BANAKIERE 4 ELEMENTS CLUB Tirane Kërkon të punësojë

Paga: 50000-100000 |

Akomodim I siguruar, Adresa: Rr. Barrikadave, tek ish kinema 17 Nentori

Botuar më 21/02/2020
50000-100000

MIKPRITESE 4 ELEMENTS CLUB Tirane Kërkon të punësojë

Paga: 50000-100000 |

/Hostess.Akomodim I siguruar, Adresa: Rr. Barrikadave, tek ish kinema 17 Nentori

Botuar më 21/02/2020
50000-100000

KAMARIERE 4 ELEMENTS CLUB Tirane Kërkon të punësojë

Paga: 50000-100000 |

Akomodim I siguruar, Adresa: Rr. Barrikadave, tek ish kinema 17 Nentori

Botuar më 21/02/2020
50000-100000
)