Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BANAKIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E Garden bar

Paga: Paga mbi nivelin e tregut+sigurime |

Me eksperience pune, ambjent komod dhe familjare, Adresa: Blv Bajram Curri, Prane Dip...

Botuar më 17/02/2020
Paga mbi nivelin e tregut+sigurime

SANITARE ARTISTI LOUNGE NE ASTIR Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te jene te afte te perballojne flukset, Adresa: Astir, Tiranë

Botuar më 20/02/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E Trio Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Xhanfize Keko"

Botuar më 20/02/2020
e kenaqshme

KAMARIER/E Trio Lounge Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Xhanfize Keko"

Botuar më 20/02/2020
e kenaqshme

PUNONJESE BAR DENI Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme |

Per kend lojrash, me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Misto Mame, Tiranë

Botuar më 19/02/2020
page e kenaqshme

KAMARIER BAR XHAKI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperienc pune, mosha mbi 20 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga Kavajes,Condor Center, Tiranë

Botuar më 19/02/2020
e kenaqshme

BANAKIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

KAMARIER/E PORTA BAR Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ali Demi, Rruga Elbasanit dhe Blloku Gintash 1, Laprake

Botuar më 19/02/2020
E kenaqshme

PASTRUESE Twins Lounge Bar Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Adresa: Tek Kompleksi Dinamo tek kryqezimi, Tiranë

Botuar më 19/02/2020
paga e kenaqshme
)