Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VAJZA PROMOCIONI

KOMPANIA JETO PASTER

E CILA SJELL PER JU SHERBIMIN E MBLEDHJES SE MBETURINAVE NE DEREN E SHTEPISE TUAJ
Kërkon të punësojë

Kriteret

/ web. Ofrohen kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne ne nr:

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rruga Brigada e VIII-te, tek ish Juvenilja ne Bllok
Tiranë

Botuar më 01/08/2020

)