Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

STAF

Njoftime pune - Qendra e biznesit GKAM Kerkon te punesoje: IT, Financiere, Sanitare, Kamarier/e. Banakier/e. Recepsionist/e. Instruktor, Kuzhinier, Nd/Kuzhinier.

Kërkon të punësojë

Kriteret

Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Qendra e Biznesit GKAM, Rruga e Kavajes, ngjitur me Kishen Ortodokse, perballe Zonjes se Keshillit te Mire

Botuar më 27/01/2023

)