Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH NE TERREN Kerkoj pune - KERKOHEN AGJENT/E SHITJESH NE TERREN

Paga: Paga 60.000 leke + % Perqindje |

Te zoteroje patente. Makina mundesohet nga kompania, staf shume suportues, me ose pa ...

Botuar më 26/09/2023
Paga 60.000 leke + % Perqindje

AGJENT SHITJESH - RESA SHPK KOMPANI QE MERRET ME DISTRIBUCION Kërkon të punësojë

Paga: E Kenaqshme, Baze + Perqindje |

Kerkohet Agjent Shitjesh per zonen e Tiranes, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e meposhtem, Adresa: Tirane, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
E Kenaqshme, Baze + Perqindje

AGJENT SHITJESH NE TERREN Oferta pune- kerkohen agjente shijesh ne terren

Paga: 60000 leke+ perqindje |

Full time / part time. Te zoteroje patente, ciftet perbejne perparesi, 20-35 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne:, Adresa: Rr."Kavajes", Qender, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
60000 leke+ perqindje

AGJENT SHITJESH NE TERREN Kerkoj pune - KERKOHEN AGJENT/E SHITJESH NE TERREN

Paga: Paga 60.000 leke + % Perqindje |

Te zoteroje patente. Makina mundesohet nga kompania, staf shume suportues, me ose pa eksperience pune, mbi 19 vjec, jemi ne kerkim te njerezve ambicioz dhe te gatshem per tu rritur nga ana ekonomikedhe profesionale., Adresa: Rr Kavajes, tek Raiffeisen, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
Paga 60.000 leke + % Perqindje

SHITESE Njoftime pune - FURRE-BUKE NOEL Kërkon të punësojë

Paga: 45000 leke + sigurime, 2 dite ne muaj pushim |

Puna turni I-re, orari 06.00-14.00, me ose pa eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
45000 leke + sigurime, 2 dite ne muaj pushim

SHOFER Njoftime pune - LAZE SHPK Kërkon të punësojë

Paga: Shume e Kenaqshme |

Per shperndarjen e bukes, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: ish Misto Mame, Tiranë

Botuar më 25/09/2023
Shume e Kenaqshme

FURRTAR / FURRXHI VENDE TE LIRA PUNE - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON kerkon te punesoje: FURRXHI / NDIHMES FURRXHI

Paga: shume e kenaqshme |

Puna turni III-te, me eksperience pune, ofrohet ambjent komod dhe kushte pune te mira pune, te interesuarit te telefonojne ne nr. e kontaktit(orari i telefonatave 09:00-15:00), ose ne adresen e email-it;, Adresa: Autostrad Tirane Durres km 6 Kashar, Tiranë

Botuar më 25/09/2023
shume e kenaqshme

SHITESE Njoftime pune -FURRE BUKE Kërkon të punësojë

Paga: 45.000 leke + sigurime |

Me ose pa eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, 2 dite ne muaj pushim, Adresa: tek 21 Dhjetori, Tiranë

Botuar më 24/09/2023
45.000 leke + sigurime

PUNONJESE PASTRIMI Njoftime pune - Hotel në Tiranë është në kërkim të: Punonjëse Pastrimi

Paga: Paga 50.000 Leke Neto / Muaj |

Kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere:Të kenë eksperienca të mëparshme në këtë fushë.Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese.Të jenë korrekte., kushte te mira pune?transport i siguruar, aplikantet të kontaktojnë në numrin e tel.

Botuar më 24/09/2023
Paga 50.000 Leke Neto / Muaj

SANITARE Njoftime pune - Kompania Luxury Bedding Shpk Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page dhe kushte te mira pune |

* Puna 6 ore ne dite. * Te interesuarat te jene korrekte ne pune! Transport i garantuar nga firma, Adresa: Autostrada Tirane Durres, perballe me Vodafonin

Botuar më 24/09/2023
Ofrohet page dhe kushte te mira pune

SHITESE Oferta pune - NE TE DUAM TY NE SKUADREN TONE ! KOMPANIA EM FASHION GROUP distributor i Alviero Martini 1A Classe ne Shqiperi Kërkon të punësojë

Paga: paga 40.000 leke |

Te kene perfunduar arsimin e mesem. Te kene aftesi te mira komunikimi, te kete eksperience pune ne kete sektor jo me pak se 1 vit, te interesuarit te dergojne cv e tyre ne email ose te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Tiranë

Botuar më 23/09/2023
paga 40.000 leke
)