Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SPECIALISTE BYREKU

Njoftime pune - Byrektore

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te dije te bej byrekun trekendesh paga. Kushte shume te mira pune. Nje dite ne jave pushim

Detyrat dhe Pagesa

50.000 leke+sigurime+ushqimi i perfshire

Kontakte

Rr. "Bardhok Biba", prane 15 Kateshit

Botuar më 26/05/2023

)