Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHOFER

Njoftime pune - LAZE SHPK

Kërkon të punësojë

Kriteret

Per shperndarjen e bukes

Detyrat dhe Pagesa

Shume e Kenaqshme
Ofrohen kushte te mira pune
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:

Kontakte

Ish Misto Mame
Tiranë

Botuar më 17/03/2023

)