Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHOFER

Njoftime pune - LAVANDERI TAPETESH

Kërkon të punësojë

Kriteret

Per transport tapetesh. Preferohen me eksperience pune. Mosha deri 40 vjeç

Detyrat dhe Pagesa

45.000 leke + siguracion + bakshishe

Kontakte

Paskuqan

Botuar më 19/03/2023

)