Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

VENDE TE LIRA PUNE - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON

Kërkon të punësojë

Kriteret

Experienca ne shitje perben avantazh
Mosha mbi 18 vjec
Mundesi per te punuar me turne.

Detyrat dhe Pagesa

Paga konkuruese ne treg +sigurimet
Ofrohet ambjent komod dhe kushte pune te mira pune

Kontakte

Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 28/09/2023

)