Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

AGJENT SHITJESH NE TERREN Kerkoj pune - KERKOHEN AGJENT/E SHITJESH NE TERREN

Paga: Paga 60.000 leke + % Perqindje |

Te zoteroje patente. Makina mundesohet nga kompania, staf shume suportues, me ose pa ...

Botuar më 26/09/2023
Paga 60.000 leke + % Perqindje

SEO - Profesionisti - Per nje nga klientet tane kerkojme te punesojme:

Paga: Shume e kënaqshme |

•Të jetë i/e profilizuar në ndërtim Website.•Të ketë Aftësi Analitike & Njohuri mbi termat SEO të vlerësimit të një Website.•Të ketë njohuri të avancuara në: Google Analitics, Search Console dhe TAG Manager.•Preferohet të ketë Diplomë të nivelit Bachelor. Diplomimi në “Informatikë/Shkenca Kompjuterike” ose në fusha të ngjashme është avantazh., • të këtë eksperiencë pune të mëparshme në fushën seo shoqëruar me performancë konkrete në këto eksperienca., •on-page seo•off-page seo•technical seo•ndërtimin e raporteve javore / mujore /vjetore për të monitoruar ecurinë.•dhënien e sugjerimeve të programimit në bazë të analizave mbi përmirësimet në website dhe seo tool të brendshëm., për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutemi, dërgoni cv-në tuaj në adresën e emailit: [email protected], përpara datës 1 tetor 2023., Adresa: Rruga e Kavajes, Tiranë

Botuar më 01/10/2023
Shume e kënaqshme

AGJENT SHITJESH NE TERREN Kerkoj pune - KERKOHEN AGJENT/E SHITJESH NE TERREN

Paga: Paga 60.000 leke + % Perqindje |

Te zoteroje patente. Makina mundesohet nga kompania, staf shume suportues, me ose pa eksperience pune, mbi 19 vjec, jemi ne kerkim te njerezve ambicioz dhe te gatshem per tu rritur nga ana ekonomikedhe profesionale., Adresa: Rr Kavajes, tek Raiffeisen, Tiranë

Botuar më 01/10/2023
Paga 60.000 leke + % Perqindje

AGJENT SHITJESH NE TERREN Oferta pune- kerkohen agjente shijesh ne terren

Paga: 60000 leke+ perqindje |

Full time / part time. Te zoteroje patente, ciftet perbejne perparesi, 20-35 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne:, Adresa: Rr."Kavajes", Qender, Tiranë

Botuar më 01/10/2023
60000 leke+ perqindje

BANAKIER/E NJOFTIME PUNE - BAR KAFE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Prane Spitalit Gjerman, 21 dhjetori, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
e kenaqshme

KAMARIER NJOFTIME PUNE - BAR KAFE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Prane Spitalit Gjerman, 21 dhjetori, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
e kenaqshme

PUNETORE BYREKU Njoftime pune - Byrektore Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa 40.000 leke |

Te kete eksperience pune. Orari punes: 07:00 - 13:00. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Medreseja.

Botuar më 29/09/2023
Pagesa 40.000 leke

WEB DESIGN SOBUD GROUP - Conosci la lingua italiana e hai competenze di grafica e web? (anche prima esperienza). Se lavorare occupandoti di graphic design e web è quello che fa per te, ti piace migliorarti e imparare, apprezzi la formazione e vorresti tro

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Paga contrattuale + bonus + aumento annuale |

Gjuhet e huaja: italisht, Programet kompjuterike: adobe illustrator - adobe photoshop - analytics - design - graphic design - microsoft office - microsoft word - web page design, non obbligatoria, 20-30, piano di formazione e crescita personale, inviare una mail a [email protected] per ricevere l'annuncio completo., Adresa: Rr. Kavajes - 21 Dhjetori, Tiranë

Botuar më 28/09/2023
Paga contrattuale + bonus + aumento annuale

PUNONJESE Oferte pune nga Firma Skealv Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per perpunim-amballazhim te produkteve ushqimore, Adresa: Ne Astir, tek Unaza e Re, Rr. Teodor Keko

Botuar më 28/09/2023
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH Oferte pune nga Firma Skealv Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ne terren per Tiranen dhe rrethe. Me eksperience pune, Adresa: Ne Astir, tek Unaza e Re, Rr. Teodor Keko

Botuar më 28/09/2023
e kenaqshme

PUNONJESE BRUMI Gjej pune - ne pozicionin:

Paga: e kenaqshme |

Per punishte( prodhim sanduicash) femer, mosha 20 -40 vjec, eksperienca jo e nevojshme. Te jete e pergjegjshme dhe etike pune, te punoje ne grup, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek ish parku i autobuzave, Tiranë

Botuar më 28/09/2023
e kenaqshme
)