Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SANITARE

Kerkohen sanitare me kohe te plote per pastrim apartamentesh me qera ditore

Kriteret

Vetem me eksperience ne hoteleri dhe struktura te ngjashme.Nje dite pushimi ne jave.

Detyrat dhe Pagesa

55.000 leke
Ofrohen kushte te mira pune

Kontakte

Takimet ne qender te Tiranes tek ish kinema 17 nentori
Tiranë

Botuar më 26/05/2023

)