Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RECEPSIONISTE

Gazeta Çelesi

Kërkon të punësojë

Kriteret

Part Time, orari 17.00-20.00. AVANTAZH DO TE KENE STUDENTET. Te jene te komunikueshme, te paraqitshme, te shkruajne sakte dhe shpejt. Te kene aftesi ne shitje.

Detyrat dhe Pagesa

Baze + %
Te interesuarat te dergojne CV me foto ne adresen e emailit

Kontakte

hr@celesi.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 03/12/2019

)