Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Oferta pune - GASTRONOMI Kerkon te punesoje: Shitese per dyqan bulmeti

Paga: 50.000 leke neto+sigurime shoqerore |

Kushte shume te mira pune., Adresa: 1) Pazari Ri, 2) Rr. Kavajes, 3) Rr. Myslym Shyri, 4) Rr. Irfan Tomini, prane Ures NSHRAK, Tiranë

Botuar më 23/02/2024
50.000 leke neto+sigurime shoqerore

OPERATORE TELEFONIKE PUNË TIRANA

Paga: 80.000 leke Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Kerkohen operatore telefonikegjermanisht - italisht - greqisht - spanjisht - portugalisht - frengjisht kriteret:– te kene njohuri te mira te gjuhes perkatese.– te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup.– te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere.– disponibilitet full time.– me ose pa eksperience te meparshme ne call center.turni i paradites:nga e hena ne te premte 09:00-15:00 (6ore)e shtuna 09:00-21:00 (12ore)e diela pushimturni i mbasditesnga e hena ne te premte 15:00-21:00 (6ore)e shtuna pushime diela 09:00-21:00 (12ore)

Botuar më 22/02/2024
80.000 leke Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

PUNETORE PUNË TIRANA

Paga: 50 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Kerkojme puntore lavanderie, Tiranë

Botuar më 22/02/2024
50 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

GRAPHIC DESIGNER PUNË TIRANA

Paga: 900 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Frohet vend pune graphic designeraplikanti ( f) duhet:-te kete pervoje pune si dizanjer-te kete njohuri te mira te programeve:adobe illustrator, adobe indesign, adobe photoshop etj-te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe te punoje ne grup-te paraqese portofolin e punimeve te realizuara ne aplikim.

Botuar më 22/02/2024
900 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

KOORDINATOR/E PUNË TIRANA

Paga: 500 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Detyrat:koordinimi i hyrje-daljeve te dergesave !koordinimi i korrierve & shofereve !manaxhimi dhe kontrolli i dergesave nepermjet sistemit !komunikim me klientet, per raportime te ndryshme mbi ecurine e dergesave...etj.kandidatet duhet te plotesojne keto kushte:.te jete i/e komunikueshem.te kete eksperience te ngjashme.te jete i/e afte per te punuar ne grup.., Tiranë

Botuar më 22/02/2024
500 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

RETENTION PUNË TIRANA

Paga: 600 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Gjuhet italisht/ spanjisht kerkohet:1.eksperienca e meparshme si rtn2.disponibiliteti full timeofrojme:ambjente komode e moderne, Tiranë

Botuar më 22/02/2024
600 Euro Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

OPERATORE TELEFONIKE PUNË TIRANA

Paga: 80.000 leke Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Kerkohen operatore telefonikegjermanisht - italisht - greqisht - spanjisht - portugalisht - frengjisht kriteret:– te kene njohuri te mira te gjuhes perkatese.– te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup.– te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere.– disponibilitet full time.– me ose pa eksperience te meparshme ne call center.turni i paradites:nga e hena ne te premte 09:00-15:00 (6ore)e shtuna 09:00-21:00 (12ore)e diela pushimturni i mbasditesnga e hena ne te premte 15:00-21:00 (6ore)e shtuna pushime diela 09:00-21:00 (12ore)

Botuar më 22/02/2024
80.000 leke Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

AGJENTE BILETARIE DHE TURIZMI PUNË TIRANA

Paga: 70 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Ofrohet vend pune per agjente turistikeorari: 15:00 - 20:00kerkohet te permbushe keto kritere:· te kete perfunduar studimet e larta ;· te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze nivel b2/c1 te certifikuar ;· te perdori shume mire kompjuterin, paketen ms office (word, excel, etc) canvas, meta business dhe rrjetet sociale ;· te kete aftesi shume te mira komunikimi dhe bashkepunimi ne grup ;• manaxhimi i disa puneve ne te njejten kohe sipas prioritetit perkates ;· te jete e sakte ne te shkruar dhe e kujdesshme ndaj detajeve ;· te jete kreative ne publikimin e ofertave ne rrjetet sociale dhe me deshire per te marre pjese ne trajnime, info - tour, panaire, konferenca per turizmin ;· preferohen kandidatet me eksperience pune ne agjenci udhetimi ;ofrohen:· kushte shume te mira pune;· ambjent motivues dhe shume bashkepunues;· trajnime per sistemin b2b, pjesmarrje ne panaire turizmi, info - tour, etj.:· e diela pushim;

Botuar më 22/02/2024
70 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

KUJDESTARE PUNË TIRANA

Paga: 85 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Kerkoj nje kujdestare me eksperience dhe referenca per te asistuar nje zonje te moshuar. detajet e punësimit: persona për të ndihmuar, 1 grua me vështirësi në ecje për të ndihmuar në detyrat e përditshme.orari i punës: punësim i plotë, të hënë, të martë, të mërkurë, të enjte, të premte dhe të shtune nga ora 08:00 deri në 18:00.e diela është pushim.

Botuar më 22/02/2024
85 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion

SHITESE PUNË TIRANA

Paga: 50 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion |

Shitese lulesh,kerkohet:-preferohet me eksperience te meparshme pune-te jete korrekte dhe e pergjegjshmeofrohet:orari: 8 orepaga e kenaqshmekushte shume te mira pune, Tiranë

Botuar më 22/02/2024
50 000 Lek Kontaktoni ne WhatsApp, Per me Shum Informacion
)