Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES

Njoftime pune - PRODHIME REKLAMA kerkon: Punonjes qe kane njohuri per Veshje me Etalbond

Kriteret

* Ofrohen kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

PAGA TE LARTA

Kontakte

Porcelan, rr. "Dashamir Fagu".
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 04/02/2023

)