Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Njoftime pune - FURRE-BUKE NOEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna Turni II-te, me ose pa eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Kavajes, Tiranë

Botuar më 15/01/2022
e kenaqshme

PUNONJESE Oferta pune - Pastrim Kimik Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne kete profil. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Liqeni., Tiranë

Botuar më 14/01/2022
e kenaqshme

SANITARE VENDE TE LIRA PUNE - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Puna me orar te plote 8 ore, ofrohet ambjent komod dhe kushte pune te mira pune, te interesuarit te telefonojne ne nr. e kontaktit(orari i telefonatave 09:00-15:00), ose ne adresen e email-it;, Tiranë

Botuar më 14/01/2022
shume e kenaqshme

PUNONJESE Njoftime pune - Pastrimi Kimik Fasliu Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga Siri Kodra, prane Dispanceris

Botuar më 13/01/2022
e kenaqshme

PUNONJES Njoftime pune - PRODHIM REKLAMASH "LICI" OFRON VEND PUNE PER:

Paga: Ofrojme paga te larta |

Preferohet te kene njohuri ne kete profil pune. Kushte shume te mira pune

Botuar më 13/01/2022
Ofrojme paga te larta

NDIHMES Njoftime pune - PRODHIM REKLAMASH "LICI" OFRON VEND PUNE PER:

Paga: Ofrojme paga te larta |

Preferohet te kene njohuri ne kete profil pune. Kushte shume te mira pune

Botuar më 13/01/2022
Ofrojme paga te larta

SHITESE NE TE DUAM TY NE SKUADREN TONE ! VENDE PUNE - Alviero Martini 1A Classe Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme + bonuse |

•Te kete aftesi shume te mira komunikimi. •Me profilin e shkolles se mesme ose te larte. •Te jete e afte te punoje dhe bashkepunoje ne grup. •Aftesi per te aplikuar njohuri te mesuara. Aftesi te mira organizuese, me eksperience pune, mirepresim te gjithe kandidatet e interesuara per te aplikuar ne adresen e-mail:ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste, Tiranë

Botuar më 13/01/2022
page e kenaqshme + bonuse

AGJENT Njoftime pune - KERKOHEN AGJENTE SHITJESH NE KOMPANI GJERMANE

Paga: PAGA 50.000 LEKE + BONUSE SI DHE 2 HERE UDHETIME JASHTE VENDIT |

* KOMPANIA JONE OFRON KUSHTE PUNE TE STANDARTEVE TE LARTA. * EKSPRIENCA E PUNES NUK KA RENDESI. * MJAFTON TE KENI NJE MAKINE PERSONALE. * Aplikantet çift perbejne avantazh, Adresa: PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI KONTAKTONI NE:

Botuar më 13/01/2022
PAGA 50.000 LEKE + BONUSE SI DHE 2 HERE UDHETIME JASHTE VENDIT

SHITESE Njoftime pune - Furre Buke Pastiçeri "Europa" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune |

Mosha 18 - 40 vjeç. Me ose pa eksperience pune, Adresa: Tek Fresku, rruga Dajtit

Botuar më 13/01/2022
Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune
)