Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES

Kerkohen Punonjes per Prodhim Reklame: 1.-Te kene njohuri ne kete profil pune. 2. -Marrim dhe pa eksperience pune. 3. -Punonjes qe kane njohuri ne Saldime.

4. -PUNONJES QE KANE NJOHURI PER VESHJE ME ETALBOND. 5. -PUNONJES GRAFIK DIZAJN

Kriteret

* Kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrojme paga te larta

Kontakte

Porcelan, rr. "Dashamir Fagu".
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 04/02/2023

)