Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OPERATOR Italnetwork Vodafone outbound !

Paga: 600 |

Hai esperienza nel settore delle telecomunicazioni? Stai cercando un ambiente stimolante e delle ottime possibilità finanziarie? Italnetwork e’la giusta scelta per te . Requisiti: * Conoscenza della lingua italiana . * Esperienza di call center . * Disponibilità 4,6 oppure 8 ore ( soprattutto il turno pomeridiano) ., offriamo: * asistenza per tutto il tempo con noi, formazione gratuita. * compenso orario di 3.5 euro/h . * bonus di produzione da 10-30 euro ognuno . * pagamenti corretti e trasparenza in tempo reale . gli interessati possono contattarci mandando cv ad [email protected] o chiamarci al cell. 0699493196, Adresa: Rr. Ismail Qemali Bllok, Tiranë, Tiranë

Botuar më 06/12/2022
600

OPERATOR Italnetwork Outbound për fushatën Vodafone Casa.

Paga: 500 euro |

Personat e interesuar duhet të zotërojnë gjuhën italiane të jenë me ose pa eksperiencë,prioritet turni i pasdites . ofrojme 3.5 euro ora e punës + 10-30 euro cdo kontratë. kontrate e rregullt pune,trajnime brenda dhe jashte vendit, orare part-time dhe full-time ., Adresa: Rruga Ismail Qemali Bllok, Tiranë

Botuar më 06/12/2022
500 euro

AGJENT SHITJESH NE TERREN Njoftime pune - Osumi food kërkon 1 Agjent Shitjesh ne terren per zonen e jugut

Paga: 30.000 leke+perqindje |

Mundesisht me eksperience., Adresa: Rruga Shaban Bardhoshi nr 8, Kombinat Tiranë

Botuar më 05/12/2022
30.000 leke+perqindje

RECEPSIONIST/E Italnetwork Kërkon asistente/recepsioniste me kohe te plotë

Paga: 600-800 euro |

Italnetwork Tirana operon në fushën e call centerit prej më shumë se 15-vitesh eksperiencë., kërkohet njohja e gjuhës italiane në nivelin b1, e softuerit të zyrës dhe e përdorimit të rrjeteve sociale.përvoja të mëparshme përbëjnë prioritet.ofrohen mundësi karriere, një mjedis dinamik, i ri dhe stimulues.paga shumë e kënaqshme: 600-800 €uro në muaj në varësi të aftësive të demonstruara., Adresa: Rr. Ismail Qemali Bllok, Tiranë

Botuar më 05/12/2022
600-800 euro

PUNONJESE NJOFTIME PUNE - PASTRIM KIMIK ROYAL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune. Mosha mbi 30 vjeç. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga Panorama, tek rr. Jordan Misja, Tiranë

Botuar më 05/12/2022
e kenaqshme

FURNITOR Njoftime pune - Kompania Akull shpk, i cila merret me shperndarjen e ujit natyral "Qaf Mali" kerkon: Furnitor -Ndihmes i shoferit

Paga: * Ofrohen paga shume te mira dhe stimuluese (bonuse) |

Furnitor – Ndihmes i Shoferit, Adresa: Per info të hollesishme dergoni sms ne:

Botuar më 05/12/2022
* Ofrohen paga shume te mira dhe stimuluese (bonuse)

OPERATOR TELEFONIK Bëhu pjesë e skuadrës tonë!!!

Paga: 500 euro |

Italnetwork e konsideron punën në grup si metodë thelbësore për rritjen në karrierë. Përkushtimi dhe vendosmëria për rezultate të larta na bën konkurrues dhe koherent në treg., kerkohet nje nivel i mire i gjuhes italiane,te kene eksperience ne call center, ora e punes fillon nga 3 - 3.5 euro dhe kontratat 10-30 euro. fushata vodafone (telefoni), mjedis pune motivues, i përshtatshëm për rritje profesionale., Adresa: Rr.Ismail Qemali , Bllok, Tiranë

Botuar më 04/12/2022
500 euro

OPERATOR ITALNETWORK Kërkon operator 3.5 Euro/ora

Paga: 600Euro |

Italnetwork me nje eksperience prej me shume se 15 vitesh ne fushen e call center-it po rekruton operator outbound per fushaten Vodafone Casa. *Kerkohet: 1- Njohje e mire e gjuhes italiane. 2- Eksperience e meparshme ne call center. Ofrohet : 1-Pagesa te kenaqshme 3.5 Euro/ora. 2-Bonuse prodhimi nga 10-40 euro kontrata! 3- Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit Shqiptar! 4-Trajnim brënda dhe jashtë vendit !, Adresa: Rr.Ismail Qemali,Bllok, Tiranë

Botuar më 04/12/2022
600Euro

PUNETOR MAGAZINE Njoftime pune - Kompania Luxury Bedding Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e mire dhe kushte te mira pune |

Punetor - Sistemues Magazine. Transport i siguruar nga firma, Adresa: Autostrada Tirane Durres.

Botuar më 02/12/2022
Ofrohet page e mire dhe kushte te mira pune

TEAM LEADER ITALNETWORK Kërkon Team Leader 1.200euro/bazë

Paga: 1.200 euro |

ITALNETWORK-TIRANA vjen me lajme te mira, ne po kerkojme TEAM LEADER me grup. KËRKOHET -Minimumi 6 muaj eksperience si Team Leader ne fushate telefonie.Njohuri te shkelqyera te gjuhes italiane.Disponibilitetet full time.OFROHET- Bonus mirseardhje per skuadra mbi 10 persona !Page bazë 1200 euro !? Ambient pune komod dhe miqësor !, Adresa: Rr.Ismail Qemali,Bllok,Tirane

Botuar më 02/12/2022
1.200 euro
)