Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNETORE BYREKU

Njoftime Pune - Byrektore

Kërkon të punësojë

Kriteret

Orari me marrveshje, e diela pushim

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme
Ofrojme kushte te mira pune

Kontakte

Rr. Perlat Rexhepi, tek sheshi Willson
Tiranë

Botuar më 26/05/2023

)