Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNETOR

- LAZE SHPK

Kërkon të punësojë

Kriteret

30 - 50 Vjec

Detyrat dhe Pagesa

Shume e Kenaqshme
Ofrohen kushte te mira pune
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e kontaktit

Kontakte

Ish Misto Mame
Tiranë

Botuar më 17/03/2023

)