Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PASTRUESE

VENDE TE LIRA PUNE - FURRE BUKE PASTICERI ELINIKON

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me ose pa eksperience pune

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme
Ofrohet ambjent komod dhe kushte pune te mira pune
Te interesuarit te telefonojne ne nr. e kontaktit(orari i telefonatave 09:00-15:00), ose ne adresen e email-it;

Kontakte

Autostrad Tirane Durres km 6 Kashar
Tiranë

Botuar më 28/09/2023

)