Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kerkohen Menaxher

SHITJESH NE TERREN (DJEM DHE VAJZA) PER TIRANE DHE RRETHE. KUSHT KRYESOR: TE DISPONOJNE VETURE PERSONALE. KOMPANIA JONE OFRON FITIME SHUME TE LARTA, Adresa: Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 22/01/2019

Mei Realty Kërkon të punësojë Menaxher marketingu

Kontrata: Kohe e plote |

Mei Realty Agjensia numer nje e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi me eksperience prej 10 vitesh, eshte ne kerkim te nje personi me Eksperience ne fushen e IT/ Marketing. Detyrat• Studimi dhe propozimi i menyra te ndryshme ne marketing te Social Media dhe plaftorma te ndryshme• Krijimi i materialeve te ndryshme per sa i perket pronave, promovimit te tyre dhe kompanise• Mirembajtje e Website te perdorur nga stafi dhe propozimi i ndryshimeve te reja• Menaxhimi dhe monitorimi i mediave sociale duke i siguruar vizibilitet kompanisë• Monitoron dhe raporton per proceset e platformave, sistemeve qe perdoren• Krijimi i email marketing (Marketing i pronave dhe i zyres), perdorimi i Lead Pages• Monitorim i te gjitha zyrave te Mei Realty• Trajnim stafit te Mei Realty per sistemet.Kualifikimet:• Diplome universitare ne IT, Marketing dhe dege te njejta• Ekperience ne kete fushe• Aftësi shumë të mira komunikimi, analizimi dhe manaxhimi.• Aftesi shume te mira per tu pershtatur ne grup• Aftesi te mira ne Kreativitet• Njohuri ne gjuhen Angleze• I/e vëmendshëm ndaj detajeve ne fushen e marketingTe interesuarit te dergojne cv ne: info@mei.al me subject "IT/Marketing Department", Tiranë, Adresa: Rruga Abdi Toptani, Nr 3, Tirane

Botuar më 19/01/2019

KOMPANI SIGURIMESH INSIG Kërkon të punësojë Agjente shitjesh

(F) per shitjen e sigurimeve te automjetit. Mosha e preferuar nga 20-35 vjec. Te kete mbaruar shkollen e mesme, Tiranë, Adresa: Blv. Gjergj Fishta, ngjitur me UET-ne

Botuar më 18/01/2019

Global Services Ltd Kërkon të punësojë Operatore

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 600-1500 Euro |

Kerkojme operator per rrjete sociale (remote nga shtepia)Pershkrimi :Global Services Ltd eshte nje kompani aktive ne menaxhimin e llogarive ne rrjetet sociale te dating site,dhe eshte duke kerkuar partnere te cilet do te kryejne menaxhimin e ketyre accounteve.Detyrat dhe pergjegjesite tuaja :1.Ju do te punoni nga shtepia nepermjet kompjuterit tuaj personal2.ju do te menaxhoni nje numer te caktuar account-esh dhe do te jeni pergjegjes per korrespondencen e rregullt te klienteve.Pranojme persona qe kane mbaruar shkollen e mesme dhe universitetin.Duhet te keni aftesi te shkelqyera komunikimi ne anglisht.te folur dhe shkruar C1.Aftesi te mira komunikimi ne social media.Aftesi te shkelqyera te perdorimit te tastieres.Cfare ju ofrojme ne :Ju mund te punoni nga shtepia nga desktopi ose laptopi juaj.Paga varion nga 650€-1500€.Ne ju ofrojme trajnim te shpejte dhe korrekt per t’ju pergatitur me sfidat e rolit tuaj.Per me shume informacion na kontaktoni dhe dergoni CV-ne tuaj ne adresen tone te email it join@globalservices.work, Tiranë

Botuar më 18/01/2019
Paga: 600-1500 Euro

VIVENSO ALBANIA ofron 20 vende te lira pune per: Kërkon të punësojë Agjent/e tregtare

Tregetar. Me ose pa eksperience pune. Mosha 22–45 vjeç. Te kene aftesi te mira komunikimi. Kusht i domosdoshem te disponojne makine personale. Kompania jone ofron page baze + % (fitime shume te larta). Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 18/01/2019

Tec.com Kërkon të punësojë Operatore

Te kete njohuri shume te mira te gjuhes Italiane, te shkruar edhe te folur. Puna 09.00-18.00, Paga 400 Euro+ siguracione. Puna 5 dite ne jave, Adresa: Tirane

Botuar më 17/01/2019

J"ADORE AKSESOR Kërkon të punësojë Shitese

5 Punonjese. Puna 6 oraresh, me dy turne: Turni I 08.00-14.00 Turni II 15.00-21.00 Te jene te disponueshme per tu alternuar me te dyja turnet. Preferohen dhe studente per orarin e mbasdites. Paga e Kenaqshme. Te interesuarat te dergojne eksperiencat e punes(nese kane) ne viber ose Whats ap, Tiranë, Adresa: Rruga Sami Frasheri, Bllok

Botuar më 17/01/2019

Kompani Gjermano- Shqiptare Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Ne terren, mundesi punesimi ne cdo qytet te Shqiperise, puna part time, mosha mbi 30 vjec, femra/ meshkuj qe kane deshire per punesim

Botuar më 16/01/2019

Televizioni Report Tv Kërkon të punësojë Kameraman

Me eksperience pune. Te interesuarit te dergojne Cv ne kete adrese, Adresa: Tirane

Botuar më 16/01/2019

Televizioni Report Tv Kërkon të punësojë Operator

Me eksperience pune. Te interesuarit te dergojne Cv ne kete adrese, Adresa: Tirane

Botuar më 16/01/2019