Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Don Bosko, Rr. Muzaka

Botuar më 13/07/2020
e kenaqshme

SANITAR TIRANA ADMINISTRIM KERKON TE SHTOJ STAFIN E SAJ.

Paga: 40.000 |

18-50 vjec, -te kete eksperience -kantidati/a duhet te jete i/e pergjegjshem. -korrekt gjate orarit te punes - paga e kenaqshme, Tiranë

Botuar më 11/07/2020
40000

MENAXHER Profesionisti Recruitment Agency part of Çelësi Media Group On behalf of our Client, is looking for a potential candidate for the position of

Paga: Competitive salary |

• manages the daily dispatch functions for all assigned drivers. maintains knowledge of all processes and procedures required to execute assigned tasks.• track orders using functional systems (e.g. barcodes and tracking software)• offers innovative solutions that meet clients’ needs while remaining cost effective• manage inventory as well as transportation and other logistics processes;• develop new strategies to streamline processes and reduce cost;• ensure that quality, quantity, customer satisfaction, and financial commitments are met;• responsible for communicating with customers and shippers regarding any changes to schedules and pick-ups throughout the day.• perform metrics reporting and data analysis tasks to identify issues and opportunities for process improvements;• maintains relationships with technology, software, and security vendors• identifies staffing needs and works with human resources colleagues to pursue the hiring process• upholds a sense of customer service and measures client satisfaction, • bachelor's degree in supply chain management, operations, business administration or engineering• 5+ years of experience working in logistics or transportation operations• firm grasp of supply chain, inventory, distribution, business, and management principles• strong team player and solid knowledge of supply chain management• ability to manage, coach, and provide training for direct reports• exceptional organizational and analytical skills• must possess strong interpersonal skills. • must demonstrate very good communication skills both written and oral.• must possess excellent personal computer skills and having working knowledge of logistics software., if you have the qualifications listed above, we would love to hear from you. send your cv by specifying in the subject the job title at, Tiranë

Botuar më 10/07/2020
Competitive salary

FURRTAR / FURRXHI Furre buke Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me turne, 8 orarshe, Adresa: Sauk

Botuar më 09/07/2020
e kenaqshme

SUPERVIZOR Ne jemi tashme nje kompani e konsoliduar ne boten e Telemarketingut, ne rritje te vazhdueshme dhe gjithmon ne kerkim te njerezve te afte, profesional dhe me ambicje per tu rritur Ne karriere ndaj ne kerkojme te punesojme:

Paga: e kenaqshme |

/ operator per fushate energjie, per gjuhen italiane. Me eksperience pune., te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e e-mailit, Adresa: Rr. Kavajes, Condor Center, kati 2-te

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

EKONOMIST/E KOMPANI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete njohuri shume te mira te programeve Alpha Web, Financa 5. Te kete njohuri shume te mira te Legjislacionit ne fuqi. Te kete njohuri shume te mira te paketes Office. Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe organizuese. Te kete aftesi shume te mira per te punuar ne grup, te kete jo me pak se 3 vite eksperience ne kete fushe, te kete mbyllur bilanc., te interesuarit te dergojne cv ne adresen:, Tiranë

Botuar më 08/07/2020
e kenaqshme

AGJENT IMMOBILIAR Pata Real Estate Keni plane te medha? Jeni te hapur per sfida te reja dhe kerkoni sukses ne karrieren tuaj?Konsulent Imobilir eshte nje pozicion i cili konsiston dhe me daljen ne terren.Behuni pjese e kompanise te pasurive te paluajtshme

Kontrata: Kohe e plote | Paga: rroge baze dhe perqindje |

Arsimi: i larte - i mesem, Gjuhet e huaja: anglisht, Kriteret:Aftesi per tu adaptuar me karaktere te ndryshme individesh.Karakter sfidues.AmbiciozTolerantMenaxhues i mire i kohes Aftesi negociuese.Aftesi per te punuar ne grup.Njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht. (Nje mjafton)Eksperience te meparshme ne shitje dhe sherbim klienti., eksperienca eshte plus i shtuar, 20-30, mundesi rritje ne karriere, nisni nje cv ne email: patarealestate@gmail.com ose ne numrin +355 69 290 8980, Adresa: Rruga Kavajes ne ane te qendres GLOBE, Tiranë

Botuar më 08/07/2020
rroge baze dhe perqindje

MENAXHERE SHITJESH KENWOOD ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: Paga 40.000lek+%ne shitje |

Te mos preokupime familjare dhe shkollore, me eksperience pune, mosha e preferuar 23-33vjec, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Pallatet Shallvare, Tiranë

Botuar më 07/07/2020
Paga 40.000lek+%ne shitje

OPERATORE Faqe Online Kërkon të punësojë

Paga: 25.000 Leke |

Per kthimin e mesazheve. Puna 8 ore ne dite, Adresa: Rruga 5 Maji, Tiranë

Botuar më 06/07/2020
25.000 Leke

FURRTAR / FURRXHI FURRE BUKE PASTIÇERI “TITO” Kërkon të punësojë

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Me eksperience pune mbi 5 vjet, Adresa: Tek Xhamlliku, Sheshi Shtraus

Botuar më 06/07/2020
Paga shume e mire + siguracion
)