Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MENAXHER SHITJESH Njoftime pune Kompani Private Kërkon të punësojë

Paga: OFROHET PAGESE 50.000 LEKE + BONUSE TE LARTA |

Per te gjithe Shqiperine. Te interesuarit duhet te dergojn CV ne adresen e E-mailit:...

Botuar më 25/10/2021
OFROHET PAGESE 50.000 LEKE + BONUSE TE LARTA

OPERATORE KERKOHEN OPERATORE NE GJUHEN SHQIPE

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

(Femra) ne gjuhen Shqipe. Mosha 18 – 30 vjeç. Me eksperience ose pa eksperience pune. Ofrohen standarte te larta pune. Lutemi dergoni CV me foto ne Whap ose sms ne:

Botuar më 27/10/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

OPERATOR/E Njoftime pune * Jemi duke rekrutuar Operator/e te gjuhes Italiane me oferta nga me te lartat ne tregun shqipetar

Paga: * Sistem pagese mbi 1.000 EURO ne muaj + % te larte. |

Kriteret e aplikuesve: 1. Nivel mesatar gjuhes Italiane; 2. Te jete ambicioz, energjik dhe i motivuar; 3. Disponibilitet Full time (Fundjava pushim); OFROHET: 1. Ambient komod pune dhe mundesi shume te larta promovimi. 2. Kontrate e rregullt ne baze te kodit te punes. 3. Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat. 4. Lista web/live leads/extrader qualitet i larte’, cdo dite klient te ri. 5. Bonus Ditore/Javore/Mujore. 6. Ambient pune profesionist dhe me mundesi rritje profesionale. Ne po kerkojme me te miret, thjesht APLIKO TANI ! Dergo cv tek adresa ose telefononi ne numrin e poshte shenuar: [email protected]

Botuar më 27/10/2021
* Sistem pagese mbi 1.000 EURO ne muaj + % te larte.

PUNONJES Kompania italo-shqiptare Coffee Club Lavazza është distributori lider në tregun shqiptar dhe në rajon ne ofrimin e produkteve Lavazza (me sistemin kapsule) dhe makinetave digitale. Coffee Club shpk eshte nje kompani qe ka njohur vetem rritje gjat

Paga: OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA |

E punonjës në nivel të lartë drejtues. Kushtet për aplikim: - Mosha (20-35 vjec). - Arsim i mesëm dhe i lartë (në varësi të kategorisë ku aplikohet). - Eksperiencë pune. - Njohuri kompjuterike (per disa kategori). - Aftesi të shkëlqyera komunikimi. - Etikë administrative. Të interesuarit janë të lutur të dërgojnë në adresën [email protected] Curriculum Vitae (CV) dhe një letër interesi, Adresa: Ju bëjmë me dije se do të kontaktohen për fazën e dytë të intervistës vetëm kandidatët që plotësojnë kushtet e sipërpërmendura: Kontakto ne: 044803700 / 048302225

Botuar më 26/10/2021
OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA

OPERATOR Kompania italo-shqiptare Coffee Club Lavazza është distributori lider në tregun shqiptar dhe në rajon ne ofrimin e produkteve Lavazza (me sistemin kapsule) dhe makinetave digitale. Coffee Club shpk eshte nje kompani qe ka njohur vetem rritje gjat

Paga: OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA |

SHITJESH. Kushtet për aplikim: - Mosha (20-35 vjec). - Arsim i mesëm dhe i lartë (në varësi të kategorisë ku aplikohet). - Eksperiencë pune. - Njohuri kompjuterike (per disa kategori). - Aftesi të shkëlqyera komunikimi. - Etikë administrative. Të interesuarit janë të lutur të dërgojnë në adresën [email protected] Curriculum Vitae (CV) dhe një letër interesi, Adresa: Ju bëjmë me dije se do të kontaktohen për fazën e dytë të intervistës vetëm kandidatët që plotësojnë kushtet e sipërpërmendura: Kontakto ne: 044803700 / 048302225

Botuar më 26/10/2021
OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA

AGJENT MARKETINGU Kompania italo-shqiptare Coffee Club Lavazza është distributori lider në tregun shqiptar dhe në rajon ne ofrimin e produkteve Lavazza (me sistemin kapsule) dhe makinetave digitale. Coffee Club shpk eshte nje kompani qe ka njohur vetem rr

Paga: OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA |

Kushtet për aplikim: - Mosha (20-35 vjec). - Arsim i mesëm dhe i lartë (në varësi të kategorisë ku aplikohet). - Eksperiencë pune. - Njohuri kompjuterike (per disa kategori). - Aftesi të shkëlqyera komunikimi. - Etikë administrative. Të interesuarit janë të lutur të dërgojnë në adresën [email protected] Curriculum Vitae (CV) dhe një letër interesi, Adresa: Ju bëjmë me dije se do të kontaktohen për fazën e dytë të intervistës vetëm kandidatët që plotësojnë kushtet e sipërpërmendura: Kontakto ne: 044803700 / 048302225

Botuar më 26/10/2021
OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA

SPECIALIST Kompania italo-shqiptare Coffee Club Lavazza është distributori lider në tregun shqiptar dhe në rajon ne ofrimin e produkteve Lavazza (me sistemin kapsule) dhe makinetave digitale. Coffee Club shpk eshte nje kompani qe ka njohur vetem rritje gj

Paga: OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA |

Kushtet për aplikim: - Mosha (20-35 vjec). - Arsim i mesëm dhe i lartë (në varësi të kategorisë ku aplikohet). - Eksperiencë pune. - Njohuri kompjuterike (per disa kategori). - Aftesi të shkëlqyera komunikimi. - Etikë administrative. Të interesuarit janë të lutur të dërgojnë në adresën [email protected] Curriculum Vitae (CV) dhe një letër interesi, Adresa: Ju bëjmë me dije se do të kontaktohen për fazën e dytë të intervistës vetëm kandidatët që plotësojnë kushtet e sipërpërmendura: Kontakto ne: 044803700 / 048302225

Botuar më 26/10/2021
OFROHEN PAGESA SHUME TE MIRA

SHOFER Kompania Akull shpk, i cila merret me shperndarjen e ujit natyral "Qaf Mali", Puke, per shtim te flotes se shtjes dhe shperndarjes

Paga: Pagesa me mesatare vjetore jo më pak se 80.000 lekë / muaj |

/ Agjent Shitje / Furnitor me patente te klasit C/B, avantazh ÇAP dhe eksperienca në terren. * Te interesuarit per pune ne qytetin e Durresit te jene me banim edhe ne Durres. * Te interesuarit per pune ne qytetin e Lezhes dhe Tiranes te jene me banim ne Tirane, Adresa: Per info të hollesishme telefononi ne:

Botuar më 26/10/2021
Pagesa me mesatare vjetore jo më pak se 80.000 lekë / muaj

MENAXHER MARKETINGU Kompania BARON Kërkon të punësojë

Paga: NE OFROJME PAGESE DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Per menaxhimin e klienteve. Orari punes 08:00 - 16:00 nga e Hena - Premte, Adresa: Prane Universitetit te Juridikut

Botuar më 26/10/2021
NE OFROJME PAGESE DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHITESE Furre Buke Pasticeri Aldo Kërkon të punësojë

Paga: mjaft e mire |

Kushte te mira pune , me ose pa eksperience pune, per turnin e pare ose dhe te dyte , me orar te plote ose te reduktuar, Adresa: 1.Tek Komuna e Parisit

Botuar më 26/10/2021
mjaft e mire
)