Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AGJENT SHITJESH

KOMPANIA FANER

Kërkon të punësojë

Kriteret

Dere me dere, per Tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, CHAP. Prioritet kane personat me eksperience pune ne kete fushe

Detyrat dhe Pagesa

Baze + %, shume e kenaqshme

Kontakte

Tiranë
muzhaqi@abissnet.al
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 06/11/2019

)