Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

POSHTE SHESHIT SHQIPONJA,

ne zone te mire | 210 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne shtepi private, 210 M2, kati 2, i mobiluar, Jepet me kontrate 3 mujore ose 15 mujore. Çmii

Botuar më 18/07/2019
20.000 leke

RR. "BAJRAM ALLARAJ",

rruga e re, tek tregu elektrik | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere+aneks, 40 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 18/07/2019
15.000 leke

LAPRAKË,

Mbrapa Spitalit Ushtarak | 45 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 2 hyrje 2+1 dhe 1+1, sip. 75 dhe, 45 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, Çmimi 18.000 leke dhe

Botuar më 18/07/2019
15.000 leke

RRUGA BESA

prane nenstacionit elektrik | 65 M2 | 15.000 Leke

65 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/07/2019
15.000 leke/muaj

RR."SELAUDIN ZORBA"

tek Fakulteti Mjeksise | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 60 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 18/07/2019
18.000 leke

QYTETI STUDENTI

prane godines nr.15 | 35 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 35 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, E pershtatshme per dy persona

Botuar më 18/07/2019
13.000 leke/muaj

RR. YLBERE BYLYKBASHI

perballe Policise Bashkiake | 165 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera 4+1, shtepi private, 165 M2, tarrace e shfrytezuesme bosh

Botuar më 18/07/2019
60.000 leke

RR. 5 MAJI

mbrapa ish Kimikes | 60 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepi private, 60 M2, kati 1, bosh

Botuar më 18/07/2019
14.000 leke/muaj

TEK MEDRESEJA

ngjitur me Concord | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 18/07/2019
20.000 leke

RR. "GRAMOZ PASHKO",

perballe Ekonomikut, tek Qyteti Studenti, | 130 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati III i nje vile 3-kateshe, hyrje 2+1, 130 M2, 1 banjo, 2 ballkone, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 18/07/2019
20.000 leke